Nowe punkty dla piratów drogowych?


Nakładanie na kierowców kar w trybie administracyjnym z rygorem natychmiastowej wykonalności oraz sprzedaż samochodów, którymi przekroczono prędkość, nawet jeżeli nie stanowią własności osoby kierującej, są niezgodne z konstytucją - uznał Trybunał Konstytucyjny.

Zostałeś oszukany?


Rybnicka policja zatrzymała 29-latka, który za ok. 20 tys. zł obiecywał pomoc w sprowadzeniu samochodu z Niemiec.

"Porządna kolacja" za mandat


Zafundowanie "porządnej kolacji" zaproponowała policjantom drogówki 21-letnia mieszkanka.

Volkswagen kupił Porsche


Volkswagen konsekwentnie wykorzystuje światowy kryzys, by wzmocnić swoją pozycję wśród producentów samochodów.

Banknoty fruwały na drodze


Kierowca na drodze w niemieckiej Hesji zauważył podczas jazdy fruwające banknoty. Część przyczepiała mu się do szyby samochodu. Zatrzymał się i uzbierał... 20 tysięcy euro.

cee'd świeci na teraz czerwono


Kia cee'd debiutowała w 2007 roku. Nadszedł więc czas na "wygładzenie zmarszczek" tego auta.

16 tys. km w 15 dni!


Samochodem z Lizbony do Władywostoku. 16 tysięcy kilometrów w... piętnaście dni. Taki cel postawił sobie jeden z naszych kolegów z Litwy - dziennikarz motoryzacyjny Vitoldas Milius.

I-MIEV coraz bliżej


Do Wielkiej Brytanii, która jest kolejnym europejskim krajem, biorącym udział w testach drogowych elektrycznie napędzanego auta Mitsubishi i-MIEV, przypłynęło właśnie z Japonii pierwszych 25 egzemplarzy tego modelu w wersji z kierownicą po prawej stronie.

Chciałbyś płacić za drogi?


Prawie 70 proc. Polaków nie zgodziłoby się na wprowadzenie opłat za korzystanie z dróg ekspresowych w zamian za podwyższenie jakości tych tras - wynika z sondażu przeprowadzonego przez GfK Polonia na zlecenie "Rzeczpospolitej".

Dowolne ceny na autostradzie A4


Nie ma żadnych powodów, by zmieniać umowę koncesyjną ze Stalexportem - twierdzi Ministerstwo Infrastruktury. Dlaczego? Bo umowa zapewnia firmie dowolne kształtowanie cen za przejazd.

Czy Kubica zastąpi Massę?


Magazyn motoryzacyjny "GPWeek" w swoim najnowszym numerze pisze o tym, że Robert Kubica jest trzecim w kolejności kierowcą, który mógłby w przyszłym sezonie zasiąść w bolidzie teamu Ferrari.

W autach tylko części oryginalne


W autach będzie można montować tylko oryginalne części, skończą się także wielomarkowe salony samochodowe - informuje "Dziennik Gazeta Prawna" o unijnej dyrektywie.

Bez pobłażliwości dla piratów


Wzmożone kontrole prędkości i trzeźwości kierowców zapowiadają przed świętami policjanci. Ogólnokrajowa akcja rozpocznie się na drogach w piątek, zakończy się w poniedziałek.

To był pijany majowy weekend


W 453 wypadkach zginęło 37 osób, a 587 zostało rannych - to bilans majowego długiego weekendu na polskich drogach. Policjanci zatrzymali aż 2335 pijanych kierowców; to więcej niż w ubiegłym roku.

Wojna zamiast wyścigu F1?


Napięcia polityczne do jakich ostatnio dochodzi pomiędzy Koreą Północną i Południową, które grożą wybuchem konfliktu zbrojnego na półwyspie może sprawić, że nie dojdzie do skutku pierwszy wyścig Formuły 1 o Grand Prix Korei zaplanowany na 24 października.

Kierowcy diesli znów zapłacą


Od nowego roku zwiększy się opłata paliwowa, co prawdopodobnie spowoduje podwyżki cen oleju napędowego na stacjach.

Polska ma wszystko "pseudo"


Zaczął się nowy sezon piłkarski i na stadiony wylegli tzw. pseudokibice, jakim to łagodnym określeniem zwykło nazywać się pospolitych bandytów.

Kubica wygrał klasę! Brawo


Robert Kubica jadący Renault Clio triumfował w klasie S1600 w rozegranym we włoskich Apeninach 17 Rally Internazionale del Taro, pierwszej rundzie Trony International Rally Cup.

Wracasz z wakacji? Nie zgiń!


Wracasz z wakacji?

Audi R8 GT


Audi zaprezentowało limitowaną serię modelu R8 oznaczoną GT.

znalezionych: 2925, strona 15 z 147
<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

Od wielu lat pracuję jako grafik komputerowy śląsk i przez ten czas zrealizowałem setki projektów jako grafik komputerowy śląsk. Jeśli chcesz, żeby profesjonalny grafik komputerowy śląsk zajął się realizacją twoich projektów zapraszam do kontaktu. Jako grafik komputerowy śląsk pracuję na sprzęcie najwyższej jakości, a przez wszystkie lata jako grafik komputerowy śląsk współpracuję tylko z najlepszymi drukarniami na Śląsku. Zlecając mi swoje realizacje masz pewność, że grafik komputerowy śląsk wykona je na najwyższym poziomie.