Nowy model Mitsubishi


Mitsubishi ujawniło pierwszy szkic nowego pojazdu klasy crossover, który zadebiutuje na wiosennym salonie w Genewie.

"Pedałowy" problem i psychoza strachu


Jak wiadomo, za oceanem wrogiem publicznym numer 1 jest obecnie Toyota. Psychoza strachu dotycząca pojazdów tej marki osiągnęła pułap, który nie może się już równać nawet z obawą, wywoływaną niegdyś w naszym kraju przez "porywającą dzieci" czarną wołgę.

Gdzie jest grafitowe C5?


Gdzie jest samochód prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Joanny Agackiej-Indeckiej, która zginęła 10 kwietnia w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem? - docieka "Dziennik Gazeta Prawna".

Licencja - początek czy koniec?


Chociaż dla wielu fanów tuningu i wyścigów na 1/4 mili jazda na czas między pachołkami wydaje się zapewne śmieszna, to właśnie KJS jest pierwszym krokiem w świat profesjonalnego sportu.

Ukradli... 24-tonowy dźwig!


24-tonowy żuraw samobieżny, który w weekend został skradziony z placu budowy w Warszawie odnalazł się po dwóch dniach na jednym z parkingów nieopodal Tarczyna.

Zgubna wiara w GPS


Co jest bardziej skuteczne - GPS czy tradycyjna mapa?

Benzyna droższa o 25%!


Mamy złe wiadomości dla wszystkich rodaków, którzy w pogoni za chlebem wyemigrowali do Wielkiej Brytanii. Przyjazd na święta do Polski, zwłaszcza samochodem, może się okazać dotkliwy dla kieszeni.

Autem pod ziemię


Od trzech do pięciu parkingów podziemnych w centrum na co najmniej 2,3 tys. miejsc obiecuje stołeczny ratusz.

Oto nowa klasa R


Już za kilka dni na salonie w Nowym Jorku Mecedes zaprezentuje oficjalnie klasę R po liftingu.

Paliwo droższe o 16 groszy!


Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nie zajmie się właścicielami stacji paliw, które przed długim weekendem windowały ceny paliw.

Haiti - piekielny raj


Ofiarami tragicznego trzęsienia na Haiti są także samochody. Wiele z nich zakończyło swój żywot pod gruzami.

E36, bardzo fajne BMW


Wraz z nadejściem w latach '60 XX wieku epoki "Neue Klasse", BMW wypromowało chwytliwe i bardzo celne określenie "sports sedan". Cały charakter BMW E36 zawiera się w tych dwóch słowach.

Polacy kochają (także) VW


Niedawno pisaliśmy o tym, że Polacy kochają BMW, bo kupują je w dużych ilościach. Okazuje się, ze jeszcze większą miłością darzą volkswageny.

Kubica testował clio


Kierowca Formuły 1 Robert Kubica, który w sezonie 2010 będzie zawodnikiem teamu Renault, w weekend wystartuje w rajdzie du Var we Francji. Będzie on ostatnią eliminacją mistrzostw tego kraju.

Panamera z nowym silnikiem


Porsche wprowadzi do sprzedaży nową, bazową wersję modelu panamera.

Jak jeżdżą "przedstawiciele"?


Z badań, przeprowadzonych na zlecenie ALD Automotive, wynika, że kierowcy flotowi w Polsce bardzo dobrze znają zasady tzw. eco drivingu i na co dzień się do nich stosują.

Honda 3R-C - sposób na korki


Przepustowość ulic jest ograniczona. Problem korków dotyczy aglomeracji na wszystkich kontynentach. Przyczyna powstawania zjawiska znana jest od lat.

Więcej samobójców niż ofiar wypadków


Liczba samobójców jest w Hiszpanii po raz pierwszy większa niż liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych - poinformował we wtorek tamtejszy urząd statystyczny INE.

Bunt policjantów drogówki!


Komendant olsztyńskiej policji wyjaśnia, czy naczelnik ruchu drogowego w niewłaściwy sposób odnosił się do policjantów pracujących w patrolach drogowych.

Król lawet


Niektóre marki maja opinie bardziej awaryjnych, inne mniej.

znalezionych: 2925, strona 14 z 147
<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

Od wielu lat pracuję jako grafik komputerowy śląsk i przez ten czas zrealizowałem setki projektów jako grafik komputerowy śląsk. Jeśli chcesz, żeby profesjonalny grafik komputerowy śląsk zajął się realizacją twoich projektów zapraszam do kontaktu. Jako grafik komputerowy śląsk pracuję na sprzęcie najwyższej jakości, a przez wszystkie lata jako grafik komputerowy śląsk współpracuję tylko z najlepszymi drukarniami na Śląsku. Zlecając mi swoje realizacje masz pewność, że grafik komputerowy śląsk wykona je na najwyższym poziomie.